شیوه‌های پرداخت

1- پرداخت مستقیم بدون کارمزد :
کاربران پازل می‌توانند از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند.‌ لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود. هنگام ثبت سفارش میتوانید از طریق لینک پرداخت اینترنتی زیر پرداخت خود را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهید و بعد از انجام عملیات پرداخت سفارش خرید خود را تکمیل کنند.

توجه : برای پرداخت اینترنتی شما نیاز دارید به :
– شماره کارت  (شماره 16 رقمی روی عابر بانک )
– رمز دوم کارت   (برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
برای فعال‌کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.
   – CVV2    ( یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد )
 – تاریخ انقضاء    (تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.)

2- خرید از طریق فروشگاه اینترنتی پازل کامپیوتر :
– در این روش کاربران پازل کامپیوتر این امکان را دارند با مراجعه به فروشگاه اینترنتی مجموعه، از بین تنوع کالاهای موجود، محصول مورد نیاز خود را انتخاب نمایند. سپس از طریق درگاه ویژه فروشگاه پرداخت امنی را تجربه کنند. این روش به شما کمک میکند تا در صورتیکه که از انتخاب کالای مورد نظر خود اطمینان ندارید، با مقایسه مشخصات فنی هر کالا با سایر کالاهای مد نظر و همچنین بهره بردن از مشاوره رایگان کارشناسان پازل کامپیوتر انتخاب بهتری را تجربه کنید.

3 – واریز مستقیم به حساب از طریق شماره کارت یا شبا :
اطلاعات حساب های پازل کامپیوتر جهت واریز وجه:

حساب پازل کامپیوتر
حساب پازل کامپیوتر
loading

مشاوره آنلاین